Sırala
Toplam 309 ürün görüntüleniyor.

Goorin Bros Şapka

Goorin Bros, Petek Pazarlama Tekstil Tic. A.Ş.‘nin farklı ve göz dolduran tarzıyla ortaya çıkan Hat Quarters markası altında ortaya çıkmıştır. Hat Quarters markası, 2005 yılında mağazacılık serüvenine başlamış olup, İstinye Park’ta varlığını devam ettirmektedir.


Goorin Bros, Animal Farm serisi ile ön plana çıkarken, yeni sezona ait şapka modelleriyle de göz dolduruyor. Şapka modelleri, kullanıcının konforunu ön planda tutmuş fakat aynı zamanda tasarımlarıyla beğeniyi de toplamış modellerden oluşmaktadır. Yaz aylarında daha çok tercih edilen Goorin Bros şapka, aynı zamanda kış aylarında da devamlılığını sürdürerek kış mevsimine de tarzını yansıtmıştır. Spor giyim sevenlerin yaz - kış severek kullandığı Goorin şapka, konforu açısından da benzerlerinden sıyrılıp şapka severlerin ilk tercihi olmuştur.

Goorin Bros Şapka Modelleri

Goorin Bros şapka, güneş siperliği ile güneşin zararlı ışınlarını engellerken, Goorin şapkanın arkasında yer alan özel fileler başınızın hava almasını sağlıyor. Yani yaz sıcaklarında şapkayı başınızdan çıkardığınızda “Sıcaklamışım” demek yerine Goorin şapkayı taktığınızda ne kadar şanslıyım diyorsunuz. Goorin Bros şapkalar, terlemeyi önleyen kaliteli astar filelerden tasarlanarak cildinizin rahat bir nefes almasını sağlamaktadır. Bu şapkaların yan taraflarında hava panellerinin yer alması, saçınızın ekstra hava almasına olanak sağlıyor. Orijinal Goorin Bros şapkanın özellikleri tam olarak burada ön plana çıkmaktadır. Hava aldıran, başın terlemesine sebep olmayan özel tasarım hayvan figürlü modelleriyle Goorin Bros şapkayı hemen tanıyabilirsiniz.


Goorin Bros hayvan figürlü şapka serisi, şapkalarda yer alan hayvan karakterleriyle ilgi çekerken, şapka modellerinde ayarlanabilir kayışlar da yer almaktadır. Bu da Goorin şapkanın konforunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Hayvan figürlü şapkalar olarak da tanımlanan bu şapkaların tam koleksiyonu sitemizde bulunmaktadır. Goorin Bros kurt şapka modeli, bu sezon en çok tercih edilen ve ilgi çekici modeller arasında yer alıyor. Bununla birlikte horoz figürlü (Cock), King ve Stallion şapkalarda en çok tercih edilen modeller arasındadır.


Goorin Bros şapka fiyatlarına baktığımızda da her bütçeye hitap edecek modellerinin bulunduğunu ve kalitesine göre çok uygun fiyatlarda satıldığını görebilirsiniz. Ünlülerin de kullandığı tüm şapka modellerini üç taksit ve ücretsiz kargo imkanı ile Hatquarters.com.tr’den satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.