Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Goorin Bros Fötr Şapka

Şapka çeşitleri arasında belki de en şık ve en tarz olanları fötr şapkalardır. Her tarza uyum sağlayacak çeşitleri bulunan fötr şapkalar, farklı ve çarpıcı bir hava yaratmak isteyenlerin tercih ettiği aksesuarlardan. Fötr şapkaları diğer şapka modellerinden ayıran özellik ise çapı boyunca siperliğinin bulunması ve üst kısmında belirgin bir girintiye sahip olmasıdır. Fötr şapkaların, modellerine göre tepe kısmındaki girinti de değişir. Kimi fötr şapkalar iki yandan bastırılmış ve tepe noktası çukur halinde iken bazılarının ise üst kısmı tamamen içeri doğru kavis yapacak şekilde dizayn edilir. Ayrıca bu şapkalar büyüklüklerine göre de farklılık gösterirler. Siperliği küçük ya da büyük fötr şapka modelleri bulunmaktadır. Siperliği küçük fötr şapka çeşitleri genellikle erkekler tarafından tercih edilirken kadın fötr şapka modellerinde daha geniş siperlikler kullanılmaktadır. Çocuk fötr şapka çeşitleri ise ebat, renk ve model olarak yetişkin şapkalarından ayrılacak şekilde tasarlanmıştır.

Erkek, Kadın ve Unisex Fötr Şapkalar Hatquarters.com.tr’de!

Hat Quarters’in gözde markası Goorin Bros’un fötr şapka çeşitleri ise unisex kullanıma uygundur. Goorin Bros’un unisex fötr şapka çeşitlerinden biri Glaser modeldir. Glaser fötr şapka, kahverengi ve hâkî renklerinde olup tamamen yüksek kalite yün kumaştan yapılmıştır. Unisex modellerden bir diğeri olan Solid Work modelde bordo ve gri renk seçenekleri bulunuyor. Yumuşacık kumaşı ile Soft Touch model de kadın ve erkek tüm şapka severlerin ilgisini çekiyor.

Erkek fötr şapka modellerinde ise en çok tercih edilenler geniş siperlikli Country Boy, siperliği küçük model Star Boy, Good Boy, Mr. Paxton ve Griffin çeşitleridir. Siperliğinin hemen üstünü çevreleyen kuşak detayıyla ilgi çeken Star Boy erkek fötr şapka, iç astarlıdır ve gri, kahverengi ve yeşil renkleri bulunmaktadır. Goorin Bros fötr şapka modelleri içinde belki de en çarpıcısı olan Country Boy mavi ve kahverengi renklerde.

Kadın fötr şapka çeşitlerinde ise Joycenelle model çok tutuluyor. Üst girintisi olmadığı için bucket şapkalara benzeyen bu zarif modelde renk seçenekleri indigo mavi ve kahverengi. Marley model kadın fötr şapka fiyonk detayı ve krem rengi ile çok şık bir görünüm sunuyor. Hat Quarters’ta daha birçok farklı modeli bulunan Goorin Bros fötr şapka fiyatları ile ilgili bilgi almak ve ürünleri sipariş etmek için internet adresimizi ya da İstinye Park’taki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.