Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Goorin Bros Çocuk Şapka Modelleri

Yetişkinlerin vazgeçilmez aksesuarları olan şapkalar, çocuklar için de bir ihtiyaç. Çocuk giyiminin eksik olmayan parçaları şapkalar, çocukların kıyafetleri ile uyum sağlayarak onların estetik zevklerini geliştirip küçük yaşta bir tarz yakalamalarına olanak verirken sağlıkları için de kullanılması kaçınılmaz aksesuarlardandır. Kışın soğuktan, yazın da güneşten korumak için çocuk şapkaları kullanmak çocuklar için zaruridir.

Bilindiği gibi çocukların ciltleri yetişkinlerin ciltlerinden çok daha hassastır ve çocuklar, güneşin zararlı ışınlarından ve soğuktan büyüklere göre daha fazla etkilenirler. Şapka kullanımı, sadece cilt sağlığını muhafaza etmek için değil, fazla güneşe maruz kalmak çocuklarda başka rahatsızlıklara yol açtığı için de gereklidir. Miniklerin sağlığını korurken iyi gözükmelerini de sağlayan şapkalar arasında kaliteli markalar tarafından üretilen modelleri seçmek için Hat Quarters tarafından sizlere sunulan Goorin Bros çocuk şapka çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Goorin Bros çocuk şapka modelleri, çocuğunuzun çok seveceği hayvan figürlerini taşıyor. Örneğin Little Monkey Goorin Bros çocuk şapkası sevimli maymun arması, siyah başlık kısmı ve turuncu siperliği ile çocukların gözdesi. İki renk mavi-krem seçeneği bulunan Monkey Business da çok eğlenceli bir model. Kız çocuklarının çok seveceği Silly Goose, Goorin Bros çocuk şapka modeli pembe, krem ve turkuaz renklere sahip. Erkek çocuklarının favorisi ise kaplan armalı modeller. Wild Tiger turuncu, Little Tiger modeli de koyu kahverengi renklerde tasarlanmış. Dancing Penguin ve Ocean Vibes model çocuk şapka çeşitleri de hem erkek hem de kız çocukları tarafından tercih edilebilir. Hava geçirgenliği sağlayan özel filesi, hava kanalı ve ayarlanabilen kayışı ile Goorin Bros çocuk şapka modellerini çocuğunuz severek kullanacak.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.