1840px x400 px.jpg (22 KB)

Sırala
Toplam 226 ürün görüntüleniyor.

Hayvan Figürlü Şapka Modelleri

Şapkalar, en tarz aksesuarlardandır. Baseball şapkaları ise siperlikleri sayesinde yüzü ve başı zararlı güneş ışınlarından korumakla kalmaz, soğuk aylarda da üşümeyi önler. Baseball şapkaları, işlevsel olmalarının yanında tarza hava katan ve çarpıcı, iddialı bir stil yakalamayı sağlayan ürünlerdir. Kendinden emin ve cesur bir görünüm elde etmek ise kaliteli şapka markaları ile mümkün.

Ülkemizde ve dünyada hayvan figürlü şapka modelleri ile spor giyime farklı bir soluk getiren Goorin Bros, önde gelen şapka markalarından. Goorin Bros’un unisex ve erkek hayvan figürlü şapka çeşitleri renkleri, modelleri, tasarımları ve kalitesi ile öne çıkıyor. Özel filesi ve hava kanalları sayesinde terleme yapmayan Goorin Bros şapka modelleri, Animal Farm koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Yüksek kalite pamuklu kumaş ağırlıklı üretilen bu şapkalar, Hat Quarters’ta beğeninize sunuluyor.

Orijinal Goorin Bros Hayvan Figürlü Şapkalar Hatquarters’ta!

Goorin Bros’un en çok tercih edilen modellerinden olan hayvan figürlü erkek şapka çeşitleri düz ve desenli modeller ile tek ve çift renk olarak tasarlanmış. Önü hayvan figürlü şapka modellerinde en çok tercih edilenler aslan figürlü şapkalar ile horoz figürlü şapkalar. Goorin Bros horoz figürlü şapka çeşitleri tek renk turuncu, siyah ve gri, siperliği ve file kısmı farklı renk dizayn edilmiş, çift renkli şapkaları ise siyah-beyaz ve bordo-lacivert renk seçeneklerini sunuyor. Aslan figürlü şapkalar ise ayarlanabilir kayışı, hava kanalı ve hava geçirgenliği sağlayan özel filesi ile konforlu bir kullanım özelliğine sahip. Goorin Bros, köpek figürlü şapkalara da koleksiyonunda yer vermiştir. Köpek figürlü şapkalar; Bulldog, Alman kurdu, Labrador, Boxer ve sosis köpek armalarını taşıyor.

Goorin Bros hayvan figürlü şapka modellerinin en tutulan çeşitlerinden biri de vahşi kedi armalı şapkalar. Siyah panter ve Bengal kaplanı figürlü şapkalar siyah renk iken, kaplan armalı modeller mor ve lacivert renklerde. Koton kumaştan modellerin yanında kadifelere de yer veren Goorin Bros’un diğer hayvan figürlü şapkalarında vahşi kuşlar, balıklar, tilkiler, maymunlar, uğur böcekleri, arılar ve ayılar da kullanılmaktadır. Hayvan figürleri sadece Baseball şapkaları için düşünülmemiş. Goorin Bros’un bucket şapkalarında da önü hayvan figürlü modeller bulunuyor. Tüm bu orijinal Goorin Bros hayvan figürlü şapka modellerine taksit avantajı ile Hat Quarters’ın İstinye Park’taki mağazasından ya da internet sitemizden sahip olmanız mümkün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.