Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Goorin Bros Baseball Şapkası Modelleri

Baseball şapkası, bu spor esnasında oyuncuları güneşten korumak ve sporcuların sahayı iyi görebilmelerini sağlamak için kullanılan bir aksesuardır. Baseball kasketi ya da diğer bir adıyla snapback cap, Baseball sporunda takım formasının bir parçası olarak takımın amblemini üzerinde taşıyan bir semboldür. Baseball şapkalarının yayılması da Baseball takımlarının taraftarları sayesinde olmuştur. Bir Amerikan sporu olan Baseball, kendi ülkesinin sınırlarını bir oyun olarak pek aşamasa da bu sporda kullanılan aksesuarlar bu oyun sayesinde tüm dünyada yaygın olarak bilinmektedir.

Baseball şapkası modelleri, özellikle spor tarz giyinen gençler tarafından dünyanın her ülkesinde yıllardır kullanılır. Baseball şapkasının özelliği, önünde siperlik bulunması ve şapka kısmının yuvarlak şekli ile başı alın, kulak ve ense hizasında sarmasıdır. Baş ve yüzü güneş ışınlarından koruyarak görüşü rahatlatan Baseball şapkaları; kadın, erkek ve çocuk birçok çeşidi ile hem işlevsel hem de çok tarz ürünler.

Erkek ve Kadın Beyzbol Şapkaları

Hayvan figürlü şapka modelleri ile öne çıkan Goorin Bros, hayvan figürlü bucket şapkaları ve fötr şapka modellerinin yanında unisex Basebal şapka çeşitleri ile de en kaliteli ve en çok tercih edilen şapka markası. Goorin Bros Baseball şapkaları, özel fileleri sayesinde hava geçirgenliği sağlar ve terlemenin önüne geçer. Fileli modeller yaz ve bahar aylarında konforlu bir kullanım sunarken Slayer, Fort the Win, Montana ve Quinn gibi filesiz modelleri kış aylarında da giyilebilir. Goorin Bros filesiz şapkaları, arka kısmında bulunan hava kanalı sayesinde derinin nefes almasına olanak tanır ve bu hava kanalının altında bulunan ayarlanabilen kayışı ile de her ölçüye uyum sağlayabilir. Kadın ve erkek herkesin severek uzun yıllar kullanabileceği Goorin Bros unisex Baseball şapka çeşitleri, renklerine ve modellerine göre tercih edilebilir. %100 kotondan üretilen kadın Baseball şapkası Lace Hat model erkeklere pek hitap etmezken, Easy Does It modeller daha çok erkekler tarafından tercih ediliyor. Erkek Baseball şapkası çeşitlerinden bir başkası da Totally Radical. Goorin Bros’un pembe modelleri özellikle kadınlar arasında oldukça popülerken, farklı model siyah baseball şapkası çeşitleri unisex olarak kullanılabiliyor. Tüm Goorin Bros şapka çeşitlerini Hatquartes.com.tr’de hızlı teslimat ile sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.